Порядок дій

Для отримання максимальної якості при мінімальних витратах та ризиках, шляхом онлайн тендеру, як аукціону знижок на замовлення при максимальній конкуренції  кваліфікованих та мотивованих підрядників
просимо здійснити наступні дії:

1. Заповнити усі можливі поля е-замовлення підряду, яке знаходиться тут.
Для більш точного прогнозування бюджету замовлення можливо використати калькулятори ремонту, які можливо вибрати тут;
Для більш чіткого та повного заповнення замовлення онлайн менеджери «Ринку профі» зможуть надати консультації у чаті або у е-листі.
Для залучення більшої кількості підрядників до прийняття (акцепту) замовлення скорегувати суму його бюджету. Якщо кількість підрядників, що акцептували (прийняли) замовлення задовольняє, то перейти до відбору проектанта та підрядників з їх реєстру на цьому сайті.

2. Обрати проектанта з реєстру інженерів, що на сайті «Ринку профі» для складання проекту та кошторису виконання замовлення.
Обрати учасників тендеру з підрядників, що акцептували замовлення, розглянувши їхні профілі (кваліфікації, компетентність, порт фоліо, відгуки), що у реєстрі підрядників на цьому сайті. Підрядників та інженерів можливо знайти за допомогою фільтру тут.

3. Виставити на свій рахунок у Приват24 безвідкличний акредитив
(на термін виконання договору підряду плюс 3 місяці), для оплати послуг Буд-біржі, який відкривається за надання акту виконаних робіт, підписаному підрядником, замовником або експертом. Цей акт є документом, що підтверджує факт якісного надання послуг підбору підрядника, який може якісно з мінімально можливою ціною виконати замовлення.

4. Сприяти обраному проектанту з «Ринку профі» у обстеженні об’єкту, складані проекту та кошторису виконання замовлення. Вносити до проекту та кошторису свої зауваження та пропозиції до них та узгодити прийнятний їх варіант, підписавши акти їх прийому.

5. Відстежувати, при бажанні, проведення тендеру на «Ринку профі», що складається з:
створення та розсилки підрядникам пакету документів з проекту, кошторису та договору;
проведення  онлайн аукціону знижок на суму кошторису у чаті «Ринку профі»;
визначення переможця, який у відведений час перший надав максимальну знижку.

6. Заключити протягом 2 діб з підрядником, переможцем тендеру, договір підряду, проект якого  був у пакеті для проведення цього тендеру.

7. Сприяти підряднику у виконанні робіт, приймати та оплачувати кожний етап його робіт згідно з договором підряду та стандартів робіт від «Ринку профі».

8. Здійснювати моніторинг якості, дотримання термінів та відносин при виконанні кожного етапу робіт та надати їх оцінки та відгуки на сторінці підрядника, що на сайті «Ринок профі».

Comments are closed