Гарантії

                                                  ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ПОСЛУГ ЕКСПЕРТА
Гарантії репутацією експерта.
Якість послуг – ступінь їх відповідності:
– очікуванням замовників;
– стандартам, встановленим суспільством експертів. 

Експертне співтовариство  «Ринку профі» встановлює свої стандарти діяльності: етичні, ділові, технологічні та організовує контроль їх дотримання шляхом моніторингу:
– всіх скарг про порушення стандартів від замовників і сторон суперечок;
– дотримання гарантійних зобов’язань і термінів по кожному замовленню;
– оцінювання кожним замовником якості послуг і поведінки експерта.

Моніторинг здійснюється силами колл-центру «Ринку профі» шляхом здійснення і звукозапису всіх дзвінків замовникам послуг експерта.

Склад експертів «Ринку профі» складається з незалежних і авторитетних фахівців, які обираються учасниками «Ринку профі» на основі їх резюме, кваліфікації, компетентності та мониторингу відгуків та оцінок замовників послуг експертів.
Результати моніторингу та його оцінювання складають професійну та ділову репутацію кожного експерта і його рейтинг на «Ринку профі».
Ці результати публікуються на сайті «Ринку профі» і впливають на попит і розцінки послуг кожного експерта.

   Експерти «Ринку профі», будучи конкурентами, зацікавлені в об’єктивності оцінювання, в дотриманні встановленої процедури моніторингу.
   Таким чином, відгуки і оцінки замовників, моніторинг термінів, гарантії і якості їх послуг формують репутацію і рейтинг експерта, які впливають на їх доходи і на професійні долі. Тому відкритий доступ замовників до фіксації і публікації всіх їх оцінок і показників моніторингу послуг експерта є надійною гарантією якості його послуг.
Забезпеченням цієї гарантії є репутація експерта, яка впливає на потік його замовлень, тобто гарантією є всі його майбутні доходи.

 

Comments are closed