Укладання трудової угоди

Укладання трудової угоди особи з роботодавцем здійснюється для:
взаємного їх порозуміння задач та організаційних та економічних умов праці, навчання, оцінки та оплати труда, кар’єри та утримання на робочому місці;
запобігання та швидкого вирішення трудових непорозумінь та спорів;
забезпечення гарантій виконання цієї трудової угоди державою та «Ринком профі»;
фіксації виконання відповідного етапу рекрутингу.
Укладання трудової угоди здійснюється на місці у дати та час, зазначений у е-листі «Ринку профі» або у листі роботодавця.
Укладання цієї угоди здійснюється після співбесіди уповноваженого менеджера роботодавця з уточнення даних та доказів показників особи, які представлені у його профілі на сайті «Ринку профі».
Роботодавцем можуть бути верифіковані тільки ті данні та докази, які не перевірено «Ринком профі». У разі необхідності додаткової перевірки цих даних та доказів роботодавцем може бути відкладено підписання цієї угоди на час їх перевірки але на термін не більш тижня. Якщо ці данні та докази не підтверджуються, то роботодавець може відмовитись від підписання трудової угоди з цією особою.
У цьому випадку аванс роботодавцю не повертається, так як він бачив інформацію з перевірки цих даних на сайті та обрав цю особу.
Ця особа сплачує роботодавцю та «Ринку профі» штрафні санкції за недостовірну інформацію у розмірі по 10 % від майбутньої заробітної плати на місяць. У цьому випадку «Ринок профі» вносить у профіль цієї особи на сайті «Ринку профі» данні про недостовірність відповідної інформації.

Після проходження співбесіди та/або проведення перевірки, зазначеної вище, роботодавець забов’язаний підписати трудову угоду у день проведення співбесіди або не пізніше третього дня після завершення перевірки, тобто не пізніше 10 діб з запропонованої дати її підписання.
Після підписання трудової угоди її сторони забов’язани протягом 24 годин з моменту її підписання зареєструвати її на «Ринку профі» шляхом відправи е-листа з її скан копією у колл-центр «Ринку профі».орівняння

«Ринку профі» з метою зручного порівняння підрядниками умов трудових угод від різних роботодавців пропонує роботодавцям заповнити усі пункти та додатки типової форми трудової угоди, яку можна знайти на головній сторінці, натиснувши у таблиці алгоритму рекрутингу на слово «Форма», що у таблиці алгоритму рекрутингу на головній сторінці або тут.

 

 

Comments are closed