Правила е-аукціону

1. Замовник е-акуціону надсилає «Ринку профі» е-лист з наступними тендерними документами:
1) Замовлення тендеру;

2) Проект і кошторис замовлення;

3) Графіку виконання робіт;

4) Проект договору підряду;

5) Діапазон термінів проведення торгів на аукціоні.

2. Е-аукціон знижок проводиться серед підрядників, обраних замовником з їх реєстру на «Ринку профі». Таким чином, е-укціон е закритим.

3. Для участі у аукціоні замовник та обрані їм підрядники повинні забезпечити фінансові гарантії укладання та виконання договору підряду.
Сума цих гарантій дорівнює сумі максимальної передплати за етап робіт, передбаченої у договорі підряду.
Замовник оплачує суму фінансових гарантій «Ринку профі» до розсилки запрошень на аукціон обраних їм підрядників, а підрядники – після отримання документів тендеру, але до зазначеного часу відкриття торгів

4. Для участі у аукціоні обраним підрядникам надсилається у електронній формі тендерні документи за 48 годин до початку торгів на аукціоні знижок.
5. Форма аукціону відкрита. Торги проводиться у чаті, відкритому на «Ринку профі» для участі всіх підрядників, де вони бачать усі пропозиції % знижки своїх учасників.

6. Учасники аукціону можуть писати у чаті тільки цифри пропозиції своєї знижки, яка повинна бути більшою за всі попередньо зазначені у цих торгах.

7. Шаг у торгах – 1% (один відсоток) знижки від кошторису замовлення
8. Час торгів на аукціоні – з часу відкриття чату з цих торгів до встановленої їхньої граничної дати та часу (дедлайну).
9. Переможець торгів – учасник аукціону, який першим запропонував найбільший відсоток знижки від кошторису замовлення.
10. Переможець торгів та їх Замовник зобов’язані укласти договір підряду, зазначений у тендерних документах,  протягом 24 годин.

11. Штрафні санкції, що сплачуються «Ринку профі» учасником аукціон винним за порушення:
1) терміну укладання договору підряду дорівнюють сумі фінансової гарантії;
2) правил написання пропозицій у чаті – 10 % від суми фінансової гарантії.

12. Арбітраж, розгляд усіх суперечок щодо застосування штрафних санкцій, проводить третейський суд акредитований «Ринком профі».

 

Comments are closed