Онлайн моніторинг та гарантії якості підрядів

Онлайн моніторинг та гарантії якості робіт

Моніторинг і веб публікація оцінок роботи підрядників необхідні для:
– створення об’єктивної репутації підрядника у замовників, яка є основою для отримання їм замовлень на «Ринку профі»;
– м’якої та дієвої гарантії якості робіт та відносин з замовниками, дотримання термінів та умов договору;
– отримання та фіксації об’єктивної інформації щодо термінів початку та виконання етапів робіт, термінів призупинення договору при розгляді спорів;
– створення об’єктивного реєстру робіт та замовників підрядників, що увійдуть у їхній портфоліо.

   Моніторинг здійснює колл-центр «Ринку профі» шляхом онлайн опитування замовників та відео фіксування його агентами інформації щодо проміжних, прихованих та кінцевих результатів робіт і виконання гарантій.
   Результати моніторингу (аудіо та відео записи) зберігаються у архівах «Ринку профі», а всі онлай відгуки та середні оцінки обов’язково публікуються у бізнес-анфасі підрядника на сайті «Ринку профі».
   Від цих відгуків та оцінок залежить репутація підрядника, а тому й можливість отримання замовлень та запрошень на онлайн аукціони, тобто його конкурентні можливості. Тому в об’єктивності відгуків та оцінок, їх своєчасних публікацій зацікавленні, перш за все, конкуренти підрядника, які мають можливість контролювати дотримання правил моніторингу і веб публікацій всіх відгуків та оцінок.
   Цей контроль здійснюють відповідні органи громадської професійної організації будівельників «Ринок профі», яка своїм фінансовим фондом гарантує забезпечення гарантій якості та термінів робіт кожного свого члена.
Таким чином, гарантії якості і термінів виконання договорів підряду забезпечується:
– стандартами якості робіт та послуг підрядників, доступними  замовникам;
– фондом гарантування для відшкодування збитків, що виникли у замовника з вини підрядника;
– моніторингом робіт та їх оцінок замовниками, які публікуються у портфоліо підрядника на цому сайті та формують репутацією учасників «Ринку профі» – як основу їх доступу до замовлень.
    Моніторинг  і веб публікація оцінок замовників результатів роботи підрядників та фінансові гарантії якості і термінів їхніх робіт третьою стороною у будівництві є унікальними (на ринку України) та конкурентною перевагою «Ринку профі».

 

Comments are closed