Оплата послуги рекрутингу

Послуги рекрутингу оплачує роботодавець – замовник рекрутингу особі акредитованій ГО «Ринком профі» у сумі 10% річної оплати праці у наступному порядку:
1) Аванс (перший) оплачується у розмірі 20% від місячної заробітної плати, запропонованої для вакансії, протягом 24 годин з моменту е-акцепту особи, обраної їм з реєстру на сайті «Ринку профі». Факт та час акцепту фіксує та надсилає роботодавцю е-листом колл-центр «Ринку профі» протягом 2 годин з моменту його отримання.
2) Аванс (другий) оплачується у розмірі 30% від місячної заробітної плати, запропонованої для вакансії, протягом 24 годин з моменту підписання та реєстрації на «Ринку профі» трудової угоди з особою, що надала її е-акцепт.
Факт та час підписання цієї угоди фіксується колл-центром «Ринку профі» при її реєстрації.
3) Доплата оплачується у розмірі 50% від місячної заробітної плати, запропонованої для вакансії, протягом 24 годин з моменту закінчення терміну випробування, зазначеному у трудовій угоді якщо вона не припиняється.
4) Якщо протягом терміну випробування трудова угода припиняється:
за згодою сторін, то доплата не здійснюється, а аванс не повертається;
за ініціативи найнятої особи, то вона відшкодовує з своєї заробітної плати витрати роботодавця на її рекрутинг на «Ринку профі;
з ініціативи роботодавця, то аванс не повертається, а доплата не здійснюється, якщо він доведе у третейському або господарському суді недостовірність інформації у профілі цієї особи на сайті «Ринку профі», інформації з позначкою перевірено або доведено на 100 %.

Comments are closed